BİZ KİMİZ NE İŞ YAPARIZ

1960 yılında İhsan KOCAŞABAN tarafından hırdavat ve inşaat malzemeleri satışı ve faaliyetlerine başlayan firmamız, 1995 yılında “Limited Şirket” haline gelerek gelişip büyüyen sınai, medikal ve gıda gazlarının dolum dağıtımı, teknik hırdavat malzemeleri, kaynak malzemeleri ve makineler,, sanayi yıkama makineleri, iş güvenlik ekipmanları satışı, CNC Su Jeti fason kesim işleriyle Afyonkarahisar’da sektörün teknolojik gelişimine ve değişimine açık öncü firmalarından biri olmuştur.

Kanunlara, ticari ve sosyal etiklere uygun davranarak, çağdaş, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile işi ilk seferde doğru ve hatasız yaparak, sektördeki başarılarımızı sürdürerek Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olma amacı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunma, paydaşlarımız için değer sağlama ve fark yaratma, sektördeki başarılarımızı uluslararası pazara taşıma hedefindeyiz.

Birçok markanın yetkili satıcılığı ile beraber Bosch Elektrikli El Aletleri, Magmaweld Kaynak Makineleri ve Elektrodları, Oerlikon Kaynak Makineleri ve Elektrodları, Özmen Yıkama Makineleri, Reis Makina, İzeltaş El Aletleri, Kanca El Aletleri Dövme Çelik, Egesan Aşındırıcı ve Kesici Taşlar, Mekap İş Güvenlik Ayakkabıları, Ege Toz Maskeleri ve Beybi Eldiven gibi birçok markanın yetkili bölge bayiliği ile sizlere teknik hırdavatta, makinelerde ve iş güvenliği malzemelerinde hizmet vermekteyiz.

Aynı zamanda Magmaweld Kaynak Makinelerinin, Bosch Elektrikli El Aletlerinin ve Özmen Yıkama Makinelerinin Yetkili Servis hizmeti de sağlamaktayız.

Medikal amaçlı çeşitli alanlarda kullanılan tıbbi gazların, gıda üretiminin çeşitli alanlarında kullanılan gıda karışım gazları ve endüstriyel faaliyetlerde kullanılan sınai gazların dolum ve satışını yapmaktayız.

Yangın söndürme cihazları, tüpleri ve aksesuarları satışı ve çeşitli yangın söndürme cihazlarının dolumu yapmakta ve cihazların bakımı hizmeti vermekteyiz.